noscript image
Liga Bosnia-Herzegovina
Sab 25 Mayo
NK Mladost Doboj Kakanj Mladost Doboj Kak.
3-1
Krupa na Vrbasu Krupa na Vrbasu
Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina
1-0
Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
Čelik Čelik
1-1
Siroki Brijeg Siroki Brijeg
FK Sloga Simin Han Sloga Simin
0-3
Željeznicar Željeznicar
Zvijezda 09 Zvijezda 09
0-0
Zrinjski Zrinjski
GOŠK Gabela GOŠK Gabela
0-2
Sarajevo Sarajevo
Equipo / Puntos
1 Sarajevo SAR 70
2 Zrinjski ZRI 65
3 Siroki Brijeg SIR 54
4 Željeznicar ZEL 50
5 Radnik Bijeljina RAD 44
6 NK Mladost Doboj Kakanj MLA 43
 
7 Čelik ČEL 43
8 Sloboda Tuzla SLO 38
9 Zvijezda 09 ZBE 38
10 FK Sloga Simin Han SLO 36
11 Krupa na Vrbasu KRU 33
12 GOŠK Gabela GOS 23
Primera FBiH Bosnia-Herzegovina
Sab 01 Jun
TOSK Tesanj TOSK Tesanj
5-1
Novi Travnik Novi Travnik
Jedinstvo Bi Jedinstvo Bi
1-0
NK Bratstvo Gračanica Bratstvo
Slaven Živinice Slaven Živinice
6-0
Metalleghe-Bsi Jajce Metalleghe-Bsi
Rudar Kakanj Rudar Kakanj
4-2
Zvijezda Zvijezda
Orasje Orasje
3-1
Olimpik Sarajevo Olimpik Sarajevo
Velež Mostar Velež Mostar
4-2
Igman Konjic Igman Konjic
Vitez Vitez
2-2
Goražde Goražde
Capljina Capljina
5-2
Bosna Visoko Bosna Visoko
Equipo / Puntos
1 Velež Mostar VEL 76
2 Olimpik Sarajevo OSA 69
3 TOSK Tesanj TOS 45
4 Goražde GOR 44
5 Zvijezda ZVI 44
6 Orasje ORA 44
7 Rudar Kakanj RUD 43
8 Jedinstvo Bi JED 43
 
9 Metalleghe-Bsi Jajce MET 42
10 NK Bratstvo Gračanica BRA 42
11 Capljina ČAP 42
12 Slaven Živinice SLA 41
13 Igman Konjic IGM 40
14 Vitez VIT 34
15 Novi Travnik NOV 19
16 Bosna Visoko BOS 12
Primera FBiH Bosnia-Herzegovina
Sab 10 Ago
Goražde Goražde
-
Metalleghe-Bsi Jajce Metalleghe-Bsi
Jedinstvo Bi Jedinstvo Bi
-
Zvijezda Zvijezda
Slaven Živinice Slaven Živinice
-
Olimpik Sarajevo Olimpik Sarajevo
Capljina Capljina
-
Buducnost Banovici Buducnost Banovici
Radnik Hadžići Radnik Hadžići
-
GOŠK Gabela GOŠK Gabela
Travnik Travnik
-
NK Bratstvo Gračanica Bratstvo
Orasje Orasje
-
Rudar Kakanj Rudar Kakanj
Igman Konjic Igman Konjic
-
TOSK Tesanj TOSK Tesanj
Equipo / Puntos
1 Buducnost Banovici BUD 0
2 Capljina ČAP 0
3 Goražde GOR 0
4 GOŠK Gabela GOS 0
5 Igman Konjic IGM 0
6 Jedinstvo Bi JED 0
7 Metalleghe-Bsi Jajce MET 0
8 NK Bratstvo Gračanica BRA 0
 
9 Olimpik Sarajevo OSA 0
10 Orasje ORA 0
11 Radnik Hadžići RAD 0
12 Rudar Kakanj RUD 0
13 Slaven Živinice SLA 0
14 TOSK Tesanj TOS 0
15 Travnik TRA 0
16 Zvijezda ZVI 0
Primera RS Bosnia-Herzegovina
Sab 10 Ago
FK Modrica FK Modrica
-
Kozara Gradiška Kozara Gradiška
Krupa na Vrbasu Krupa na Vrbasu
-
Željezničar Banja Luka Željezničar
FK Podrinje FK Podrinje
-
Slavija Slavija
Sloga Gornje Crnjelovo Sloga Gornje Crnj.
-
Tekstilac Derventa Tekstilac Derventa
Rudar Prijedor Rudar Prijedor
-
Jedinstvo Brcko Jedinstvo Brcko
Equipo / Puntos
1 FK Modrica MOD 0
2 FK Podrinje FKP 0
3 Jedinstvo Brcko BRC 0
4 Kozara Gradiška KOZ 0
5 Krupa na Vrbasu KRU 0
 
6 Rudar Prijedor RUD 0
7 Slavija SLA 0
8 Sloga Gornje Crnjelovo SGC 0
9 Tekstilac Derventa TEK 0
10 Željezničar Banja Luka ZEL 0
Grupo 2
Mié 05 Jun
Borac Banja Luka Borac Banja Luka
2-0
Rudar Prijedor Rudar Prijedor
Sab 08 Jun
Sloga Gornje Crnjelovo Sloga Gornje Crnj.
5-1
Željezničar Banja Luka Željezničar
FK Podrinje FK Podrinje
3-3
Kozara Gradiška Kozara Gradiška
Equipo / Puntos
1 Borac Banja Luka BBL 80
2 Sloga Gornje Crnjelovo SGC 62
3 Željezničar Banja Luka ZEL 51
 
4 Rudar Prijedor RUD 47
5 Kozara Gradiška KOZ 44
6 FK Podrinje FKP 33
Grupo 3
Sab 08 Jun
Slavija Slavija
4-0
Sloboda Mrkonjic Grad Sloboda Mrkonjic .
Tekstilac Derventa Tekstilac Derventa
0-0
Drina Zvornik Drina Zvornik
FK Modrica FK Modrica
3-0
Sutjeska Foča Sutjeska Foča
Equipo / Puntos
1 Slavija SLA 42
2 FK Modrica MOD 41
3 Tekstilac Derventa TEK 40
 
4 Sutjeska Foča SUT 36
5 Drina Zvornik DRI 35
6 Sloboda Mrkonjic Grad SLO 19
Liga Bosnia Sub 19
Sab 01 Jun
Željezničar Sub 19 Željezničar
2-1
Siroki Brijeg Sub 19 Siroki Brijeg
Krupa na Vrbasu Sub 19 Krupa Vrbasu
2-2
FK Sarajevo Sub 19 Sarajevo
Mladost Doboj-Kakanj Sub 19 Mladost
3-1
Zvijezda 09 Sub 19 Zvijezda
NK Celik Zenica Sub 19 Celik Zenica
0-2
Velež Mostar Sub 19 Velež Mostar
Travnik Sub 19 Travnik Sub 19
1-0
Zrinjski Mostar Sub 19 Zrinjski Mostar
FK Borac Banja Luka Sub 19 Borac Banja Luka
0-2
FK Slavija Sarajevo Sub 19 Slavija Sarajevo
Radnik Bijeljina Sub 19 Radnik Bijeljina
1-2
FK Sloboda Tuzla Sub 19 Sloboda Tuzla
Equipo / Puntos
1 Zrinjski Mostar Sub 19 HSK 62
2 Željezničar Sub 19 ZEL 59
3 FK Sarajevo Sub 19 FKA 43
4 FK Sloboda Tuzla Sub 19 FKS 43
5 Siroki Brijeg Sub 19 NSB 39
6 Krupa na Vrbasu Sub 19 KNV 36
7 Zvijezda 09 Sub 19 FKZ 34
 
8 Mladost Doboj-Kakanj Sub 19 FDK 33
9 FK Borac Banja Luka Sub 19 FKB 32
10 Travnik Sub 19 NKT 32
11 Velež Mostar Sub 19 FVM 31
12 FK Slavija Sarajevo Sub 19 FSS 30
13 Radnik Bijeljina Sub 19 FRB 29
14 NK Celik Zenica Sub 19 NCZ 12
n2 - ISO Country Code Conmebol Sudamericana »
Jue 18 Jul
02:30
Independiente
02:30
Caracas
wo - ISO Country Code International Champions Cup »
Jue 18 Jul
05:00
Arsenal
05:00
Bayern München
ue - ISO Country Code Fase Previa Europa League Grupo 2 »
Jue 18 Jul
19:00
FC Vaduz
19:00
Breidablik
Jue 18 Jul
20:00
Hajduk Split
20:00
Gzira United
Jue 18 Jul
14:00
Tobol Kostanay
14:00
Jeunesse d'Esch
Jue 18 Jul
20:45
FC Spartak Trnava
20:45
Radnik Bijeljina
Jue 18 Jul
19:00
Apollon Limassol
19:00
Kauno Žalgiris
Jue 18 Jul
20:00
Videoton
20:00
Zeta
Jue 18 Jul
18:00
Levadia
18:00
Stjarnan
Jue 18 Jul
20:45
Domžale
20:45
Balzan Youths
Jue 18 Jul
19:30
Hapoel Be'er Sheva
19:30
Laçi
Jue 18 Jul
20:45
Buducnost
20:45
Trans
Jue 18 Jul
18:30
Dinamo Minsk
18:30
FK Liepāja
Jue 18 Jul
18:00
CS U Craiova
18:00
Səbail
Jue 18 Jul
20:00
Norrköping
20:00
St Patrick's
Jue 18 Jul
20:30
Shkupi
20:30
Pyunik
Jue 18 Jul
18:30
Levski Sofia
18:30
Ruzomberok
Jue 18 Jul
18:00
RoPS Rovaniemi
18:00
Aberdeen
Jue 18 Jul
19:00
Petrocub
19:00
AEK Larnaca
Jue 18 Jul
19:00
Torpedo Kutaisi
19:00
Ordabasy Shymkent
Jue 18 Jul
20:00
Mura
20:00
Maccabi Haifa
Jue 18 Jul
20:00
B36 Torshavn
20:00
Crusaders
Jue 18 Jul
18:00
Rigas Futbola Sko.
18:00
NK Olimpija 2005
Jue 18 Jul
19:00
Zrinjski
19:00
Akademija Pandev
Jue 18 Jul
19:00
Zalgiris Vilnius
19:00
Budapest Honved
Jue 18 Jul
16:30
Kairat Almaty
16:30
Siroki Brijeg
Jue 18 Jul
20:45
Kilmarnock
20:45
Connah's Quay
Jue 18 Jul
20:00
Kukësi
20:00
Debreceni VSC
Jue 18 Jul
17:30
Inter Turku
17:30
Brøndby IF
Jue 18 Jul
21:00
Shamrock Rovers
21:00
SK Brann Bergen
Jue 18 Jul
20:45
Radnicki Nis
20:45
FC Flora Tallin
Jue 18 Jul
19:00
Milsami Orhei
19:00
FCSB
Jue 18 Jul
20:00
Hibernians
20:00
Shakhtyor Salihorsk
Jue 18 Jul
17:00
Teuta Durrës
17:00
Ventspils
Jue 18 Jul
20:30
Vitebsk
20:30
KuPS Kuopio
Jue 18 Jul
21:00
KR Reykjavík
21:00
Molde FK
Jue 18 Jul
19:00
FK Neftchi
19:00
Speranţa Nisporeni
Jue 18 Jul
16:30
Makedonija GjP
16:30
Alashkert FC
Jue 18 Jul
19:00
Cracovia Krakow
19:00
DAC
Jue 18 Jul
20:45
Rangers FC
20:45
St. Joseph's
Jue 18 Jul
19:30
Progrès
19:30
Cork City
Jue 18 Jul
19:00
Haugesund
19:00
Cliftonville
Jue 18 Jul
21:00
Legia Warszawa
21:00
Europa FC
Jue 18 Jul
19:30
Engordany
19:30
Dinamo Tbilisi
Jue 18 Jul
20:45
Ballymena United
20:45
Malmö
wo - ISO Country Code Europeo Sub 19 Grupo 2 »
br - ISO Country Code Copa Brasil »
Jue 18 Jul
00:15 En juego 56'
Bahía
0 - 0
Grêmio
Jue 18 Jul
02:30
Flamengo
02:30
Athletico Paranaense
Jue 18 Jul
00:15 En juego 57'
Atl. Mineiro
1 - 0
Cruzeiro
Jue 18 Jul
02:30
Internacional
02:30
Palmeiras
us - ISO Country Code MLS - Liga USA »
Jue 18 Jul
01:00 En juego 21'
Atlanta United
0 - 0
Houston Dynamo
Jue 18 Jul
01:00 En juego 17'
England Revolution
0 - 0
Vancouver Whitecaps
Jue 18 Jul
02:00
Toronto FC
02:00
New York RB
Jue 18 Jul
02:00
Chicago Fire
02:00
Columbus Crew
es - ISO Country Code Partidos Amistosos »
Jue 18 Jul
02:00
Minnesota United
02:00
Aston Villa
Jue 18 Jul
04:30
Seattle Sounders
04:30
B. Dortmund
Jue 18 Jul
03:00
Olympique
03:00
Girondins Bordeaux
Jue 18 Jul
20:30
Gainsborough
20:30
Grimsby Town
Jue 18 Jul
20:45
Rushden Diamonds
20:45
Leyton Orient
Jue 18 Jul
20:45
Yorkshire Amateur
20:45
Guiseley
Jue 18 Jul
19:00
Roda JC
19:00
Mechelen
Jue 18 Jul
02:00
FC Dallas
02:00
Sevilla
Jue 18 Jul
18:00
Ajax
18:00
Watford
Jue 18 Jul
20:00
Marítimo
20:00
Al-Duhail
Jue 18 Jul
17:00
Fenerbahçe
17:00
Umraniyespor
Jue 18 Jul
16:00
Torino
16:00
Pro Patria
Jue 18 Jul
03:00
Tampico Madero
03:00
Deportivo Saprissa
Jue 18 Jul
20:30
Sunderland
20:30
Benfica II
Jue 18 Jul
04:00
Alianza
04:00
LD Alajuelense
Jue 18 Jul
17:00
Atalanta
17:00
Calcio Brusaporto
Jue 18 Jul
12:00
Vardar Skopje
12:00
ND Dravinja Kostroj
Jue 18 Jul
17:00
Desportivo Aves
17:00
Anadia
Jue 18 Jul
17:00
Boavista
17:00
Gil Vicente
Jue 18 Jul
19:30
Siegburger SV 04
19:30
Bonner SC
Jue 18 Jul
11:30
Sydney
11:30
Dunbar Rovers
Jue 18 Jul
13:00
Sivasspor
13:00
Yeni Malatyaspor
Jue 18 Jul
16:00
Zirə
16:00
Keshla
Jue 18 Jul
20:00
Neu-Isenburg
20:00
Eddersheim
Jue 18 Jul
20:30
Aris Thessaloniki
20:30
Atromitos
Jue 18 Jul
20:30
St Helens Town
20:30
Skelmersdale United
Jue 18 Jul
20:45
Chesham United
20:45
Wealdstone
Jue 18 Jul
20:45
Gloucester City
20:45
Aberystwyth Town
ca - ISO Country Code Premier League Canadá »
Jue 18 Jul
01:00 En juego 32'
Forge
0 - 0
HFX Wanderers
Jue 18 Jul
01:00 En juego 32'
York 9
1 - 0
Pacific
Jue 18 Jul
03:00
Edmonton
03:00
Valour
us - ISO Country Code USL Championship - USA »
Jue 18 Jul
01:00 En juego 26'
North Carolina
1 - 0
Loudoun United
Jue 18 Jul
03:00
Paso Locomotive
03:00
San Antonio
Jue 18 Jul
03:00
OKC Energy
03:00
Reno 1868
Jue 18 Jul
02:00
Swope Park
02:00
Hartford Athletic
Jue 18 Jul
02:30
Memphis 901
02:30
Nashville SC
fi - ISO Country Code Segunda Finlandia »
Jue 18 Jul
17:30
AC Oulu
17:30
Musan Salama
Jue 18 Jul
17:30
TPV Tampere
17:30
FF Jaro Pietarsaari
ec - ISO Country Code Copa Ecuador »
sg - ISO Country Code Liga Singapur »
py - ISO Country Code Copa Paraguay »
Jue 18 Jul
01:45
Atlantida
01:45
Cerro Porteño
Jue 18 Jul
23:15
Santo Domingo
23:15
General Díaz
id - ISO Country Code Liga Indonesia »
Jue 18 Jul
10:30
Pusamania Borneo
10:30
Barito Putera
Jue 18 Jul
10:30
Persela
10:30
Bali United

Follow BeCrowd on Facebook