noscript image
Liga Chipre
Vie 06 Dic
Paphos Paphos
1-0
Nea Salamis Nea Salamis
Sab 07 Dic
Anorthosis Anorthosis
2-0
AEL Limassol AEL Limassol
Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
2-0
APOEL APOEL
Dom 08 Dic
Omonia Nicosia Omonia Nicosia
2-0
Doxa Doxa
Apollon Limassol Apollon Limassol
3-1
AEK Larnaca AEK Larnaca
Lun 09 Dic
Ethnikos Achna Ethnikos Achna
2-2
Enosis Neon Paralimni Enosis Neon Paral.
Equipo / Puntos
1 Anorthosis ANO 27
2 Omonia Nicosia OMO 25
3 Apollon Limassol APO 20
4 APOEL APO 18
5 AEL Limassol AEL 18
6 AEK Larnaca AEK 15
 
7 Nea Salamis NEA 14
8 Ethnikos Achna ETH 12
9 Olympiakos Nicosia OLY 12
10 Paphos PAP 12
11 Enosis Neon Paralimni ENO 7
12 Doxa DOX 6
Grupo 1
Sab 07 Dic
Karmiotissa Karmiotissa
6-1
Omonia Psevda Omonia Psevda
ASIL Lysi ASIL Lysi
3-0
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
Aris Limassol Aris Limassol
1-0
Alki Oroklini Alki Oroklini
Dom 08 Dic
Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas
0-5
Ayia Napa Ayia Napa
Equipo / Puntos
1 Karmiotissa KAR 21
2 Aris Limassol ARI 19
3 ASIL Lysi ASI 17
4 Ayia Napa AYI 17
 
5 Alki Oroklini ALK 9
6 Omonia Psevda OMP 7
7 Digenis Ypsonas DYP 6
8 Omonia Aradippou OMO 4
Grupo 2
Vie 06 Dic
Anagennisi Anagennisi
2-0
Xylotympou Xylotympou
Sab 07 Dic
Akritas Akritas
0-3
Othellos Athienou Othellos Athienou
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
4-2
Digenis Akritas Digenis Akritas
AE Zakakiou AE Zakakiou
2-2
Onisilos Onisilos
Equipo / Puntos
1 Ermis Aradippou ERM 23
2 Othellos Athienou OTH 17
3 Onisilos ONI 16
4 Akritas AKR 11
 
5 Digenis Akritas DIG 9
6 Xylotympou XYL 8
7 Anagennisi ANA 6
8 AE Zakakiou AEZ 6
Tercera Chipre
Sab 07 Dic
Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta
2-2
Elpida Xylofagou Elpida Xylofagou
O Kormakitis O Kormakitis
0-3
Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou
Kouris Erimi Kouris Erimi
0-0
EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia
PAEEK PAEEK
4-2
Ormideia Ormideia
Ahironas Ahironas
2-1
Amathous Amathous
APONA Anagias APONA Anagias
1-4
Halkanoras Halkanoras
Dom 08 Dic
Ethnikos Assias Ethnikos Assias
3-3
MEAP Nisou MEAP Nisou
Digenis Voroklinis Digenis Voroklinis
3-2
ENAD ENAD
Equipo / Puntos
1 Halkanoras HAL 25
2 Ahironas AHI 25
3 PAEEK PAE 22
4 Kouris Erimi KOU 20
5 Elpida Xylofagou ELP 19
6 EN THOI Lakatamia ENT 16
7 Elia Lythrodonta ELI 15
8 APONA Anagias APO 14
 
9 Ormideia ORM 13
10 MEAP Nisou MEA 13
11 Iraklis Yerolakkou IRA 13
12 Amathous AMA 13
13 Ethnikos Assias ETH 10
14 O Kormakitis OFC 9
15 Digenis Voroklinis DIG 8
16 ENAD ENA 4
ue - ISO Country Code Champions League Grupo 5 »
Mar 10 Dic
18:55
Napoli
18:55
Genk
Mar 10 Dic
18:55
Salzburg
18:55
Liverpool
ue - ISO Country Code Champions League Grupo 6 »
Mar 10 Dic
21:00
B. Dortmund
21:00
Slavia Praha
Mar 10 Dic
21:00
Inter
21:00
Barcelona
ue - ISO Country Code Champions League Grupo 7 »
Mar 10 Dic
21:00
Benfica
21:00
Zenit
Mar 10 Dic
21:00
Olympique Lyonnais
21:00
RB Leipzig
ue - ISO Country Code Champions League Grupo 8 »
Mar 10 Dic
21:00
Chelsea
21:00
Lille
Mar 10 Dic
21:00
Ajax
21:00
Valencia
ar - ISO Country Code Superliga Argentina »
ue - ISO Country Code Uefa Youth League Grupo 5 »
ue - ISO Country Code Uefa Youth League Grupo 6 »
ue - ISO Country Code Uefa Youth League Grupo 7 »
ue - ISO Country Code Uefa Youth League Grupo 8 »
gb - ISO Country Code Championship »
Mar 10 Dic
20:45
Bristol City
20:45
Millwall
Mar 10 Dic
20:45
Charlton Athletic
20:45
Huddersfield Town
Mar 10 Dic
20:45
Leeds United
20:45
Hull City
Mar 10 Dic
20:45
Nottingham Forest
20:45
Middlesbrough
Mar 10 Dic
20:45
Preston North End
20:45
Fulham
Mar 10 Dic
21:00
Stoke City
21:00
Luton Town
gb - ISO Country Code FA Cup »
wo - ISO Country Code Copa del Este de Asia Grupo 3 »
Mar 10 Dic
11:30 En juego 54'
China
0 - 1
Japón
bo - ISO Country Code Liga Boliviana - Clausura »
Mar 10 Dic
01:30 finalizado
Oriente Petrolero
2 - 1
Aurora INFO
ar - ISO Country Code Primera B Grupo 1 »
Mar 10 Dic
01:10 finalizado
Talleres Escalada
0 - 0
Sacachispas INFO
ae - ISO Country Code Liga Emiratos »
Mar 10 Dic
17:30
Al Sharjah
17:30
Bani Yas
Mar 10 Dic
15:00
Khaleej Khor Fakk.
15:00
Al Dhafra
Mar 10 Dic
15:00
Al Ittihad Kalba
15:00
Ajman
gb - ISO Country Code Conference National »
Mar 10 Dic
20:45
Fylde
20:45
Sutton United
Mar 10 Dic
20:45
Chesterfield
20:45
Yeovil Town
gb - ISO Country Code Conference North »
gb - ISO Country Code Conference South »
pt - ISO Country Code Liga Revelação »
gb - ISO Country Code Non League Premier Grupo 1 »
gb - ISO Country Code Non League Premier Grupo 2 »
gb - ISO Country Code Non League Premier Grupo 3 »
dz - ISO Country Code Liga Argelia »
Mar 10 Dic
16:00
JS Kabylie
16:00
MC Oran
gb - ISO Country Code Non League Division 1 Grupo 1 »
gb - ISO Country Code Non League Division 1 Grupo 2 »
Mar 10 Dic
20:45
Bedfont Sports
20:45
South Park FC
Mar 10 Dic
20:45
Chipstead
20:45
Hertford Town
gb - ISO Country Code Non League Division 1 Grupo 3 »
Mar 10 Dic
20:45
Whitehawk
20:45
Whyteleafe
Mar 10 Dic
20:45
Sittingbourne
20:45
Hastings United
Mar 10 Dic
20:45
Faversham Town
20:45
Ramsgate
gb - ISO Country Code Non League Division 1 Grupo 4 »
Mar 10 Dic
20:45
Colne FC
20:45
Ramsbottom United
gb - ISO Country Code Non League Division 1 Grupo 6 »
gb - ISO Country Code Non League Division 1 Grupo 7 »
Mar 10 Dic
20:45 Aplazado
Winchester City
20:45
Highworth Town
Mar 10 Dic
20:45
Cirencester Town
20:45
AFC Totton
gb - ISO Country Code League Trophy »
eg - ISO Country Code Liga Egipto »
Mar 10 Dic
18:30
Al-Ittihad
18:30
Masr
Mar 10 Dic
13:30
Aswan FC
13:30
El-Entag El-Harby
Mar 10 Dic
16:00
El Gounah
16:00
Talaea El-Gaish
Mar 10 Dic
16:00
Misr El-Makasa
16:00
Tanta
Mar 10 Dic
13:30
Wadi Degla
13:30
ENPPI

Follow BeCrowd on Facebook