noscript image
Liga Checa
Vie 22 Nov
Sparta Praha Sparta Praha
18:00
České Budějovice České
Sab 23 Nov
SFC Opava SFC Opava
14:30
Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Bohemians 1905 Bohemians 1905
14:30
Pribram Pribram
Slovan Liberec Slovan Liberec
14:30
Zlin Zlin
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
17:00
Slavia Praha Slavia Praha
Dom 24 Nov
Teplice Teplice
14:30
Baník Ostrava Baník Ostrava
Karviná Karviná
17:00
Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň
Lun 25 Nov
Slovácko Slovácko
18:00
Jablonec Jablonec
Equipo / Puntos
1 Slavia Praha SLP 44
2 Viktoria Plzeň VKP 33
3 Mladá Boleslav MBO 29
4 Jablonec JAB 28
5 Sparta Praha SPA 25
6 Baník Ostrava BAN 25
7 Slovácko SLO 25
8 České Budějovice ESK 23
 
9 Slovan Liberec SLI 21
10 Sigma Olomouc SIG 19
11 Teplice TEP 18
12 Bohemians 1905 BOH 16
13 Zlin ZLI 15
14 Pribram PRI 13
15 Karviná KAR 11
16 SFC Opava OPA 10
2. Liga Checa
Sab 16 Nov
Líšeň Líšeň
2-0
Chrudim Chrudim
Vie 22 Nov
Vitkovice Vitkovice
17:00
Vysocina Jihlava Vysocina Jihlava
Ústí nad Labem Ústí nad Labem
18:00
Slavoj Vyšehrad Slavoj Vyšehrad
Sab 23 Nov
FK Dukla Praha FK Dukla Praha
10:15
Hradec Králové Hradec Králové
Pardubice Pardubice
10:15
Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
Baník Sokolov Baník Sokolov
10:15
Viktoria Žižkov Viktoria Žižkov
Třinec Třinec
10:15
Varnsdorf Varnsdorf
Dom 24 Nov
Vlašim Vlašim
13:30
Prostějov Prostějov
Equipo / Puntos
1 Pardubice PAR 35
2 FK Dukla Praha DUK 31
3 Vysocina Jihlava VJI 31
4 Zbrojovka Brno ZBR 28
5 Hradec Králové HRA 27
6 Ústí nad Labem UST 25
7 Líšeň LIS 23
8 Viktoria Žižkov VIZ 23
 
9 Třinec TRI 21
10 Prostějov PRO 18
11 Chrudim CHR 18
12 Slavoj Vyšehrad SLA 14
13 Varnsdorf SLO 14
14 Vlašim FCV 11
15 Vitkovice VIT 9
16 Baník Sokolov SOK 7
Grupo 2
Sab 16 Nov
Štětí Štětí
3-0
SK Kladno SK Kladno
Neratovice-Byškovice Neratovice-Byškov
3-3
Ceská Lípa Ceská Lípa
Olympie Brezova Olympie Brezova
6-2
Dobris Dobris
Aritma Praha Aritma Praha
1-3
Brandýs nad Labem Brandýs Labem
FK Ostrov FK Ostrov
1-1
Chomutov Chomutov
Slaný Slaný
1-2
Baník Souš Baník Souš
FK Louny FK Louny
1-2
TJ Tatran Rakovnik Tatran Rakovnik
Dom 17 Nov
Meteor Praha Meteor Praha
0-1
Český Brod Český Brod
Equipo / Puntos
1 Český Brod ESK 38
2 Baník Souš BAN 31
3 Meteor Praha MET 27
4 Chomutov CHO 25
5 FK Ostrov FKO 23
6 Aritma Praha ARI 23
7 SK Kladno SKK 22
8 Olympie Brezova OLY 21
 
9 Neratovice-Byškovice NER 20
10 Brandýs nad Labem BRA 19
11 Slaný SKS 18
12 TJ Tatran Rakovnik TAT 17
13 FK Louny LOU 16
14 Štětí STE 15
15 Dobris DFK 12
16 Ceská Lípa ACL 8
Grupo 3
Sab 16 Nov
Sparta Kutná Hora Sparta Kutná Hora
3-2
Ostrá Ostrá
Horky nad Jizerou Horky nad Jizerou
0-1
Benátky nad Jizerou Benátky Jizerou
Letohrad Letohrad
0-0
Hlinsko Hlinsko
Vysoké Mýto Vysoké Mýto
2-2
Náchod Náchod
Poříčany Poříčany
0-1
FK Kolín FK Kolín
Trutnov Trutnov
3-0
Sokol Libiš Sokol Libiš
Dom 17 Nov
Zenit Čáslav Zenit Čáslav
4-2
Velke Hamry Velke Hamry
Polaban Nymburk Polaban Nymburk
2-5
Dvůr Králové Dvůr Králové
Equipo / Puntos
1 Vysoké Mýto VYS 37
2 Benátky nad Jizerou BEN 34
3 Náchod NAC 31
4 Dvůr Králové DVR 25
5 FK Kolín KOL 24
6 Trutnov TRU 24
7 Velke Hamry FVH 23
8 Horky nad Jizerou FCH 22
 
9 Hlinsko HFK 20
10 Letohrad LET 19
11 Ostrá OST 18
12 Zenit Čáslav ZEN 17
13 Sokol Libiš SOK 16
14 Sparta Kutná Hora SPA 14
15 Poříčany SKP 12
16 Polaban Nymburk POL 10
Grupo 5
Sab 02 Nov
Nové Sady Nové Sady
0-3
Slavičín Slavičín
Bzenec Bzenec
2-1
Šumperk Šumperk
Hodonín-Šardice Hodonín-Šardice
1-2
Přerov Přerov
Skaštice Skaštice
5-3
Brumov Brumov
Dom 03 Nov
Kozlovice Kozlovice
1-1
Hranice Hranice
FC Strani FC Strani
1-3
FC Vsetín FC Vsetín
Tatran Všechovice Tatran Všechovice
1-2
HFK Olomouc HFK Olomouc
Equipo / Puntos
1 Slavičín SLA 3
2 Skaštice TJS 3
3 FC Vsetín VSE 3
4 Bzenec BZE 3
5 HFK Olomouc HFK 3
6 Přerov PER 3
7 Hranice HRA 1
 
8 Kozlovice KOZ 1
9 Hodonín-Šardice HOD 0
10 Šumperk SUM 0
11 Tatran Všechovice TJT 0
12 Brumov BRU 0
13 FC Strani STR 0
14 Nové Sady NSO 0
wo - ISO Country Code Clasificación Eurocopa Grupo 4 »
Lun 18 Nov
20:45
Gibraltar
20:45
Suiza
Lun 18 Nov
20:45
Irlanda
20:45
Dinamarca
wo - ISO Country Code Clasificación Eurocopa Grupo 6 »
Lun 18 Nov
20:45
Malta
20:45
Noruega
Lun 18 Nov
20:45
España
20:45
Rumanía
Lun 18 Nov
20:45
Suecia
20:45
Islas Feroe
wo - ISO Country Code Clasificación Eurocopa Grupo 10 »
Lun 18 Nov
20:45
Grecia
20:45
Finlandia
Lun 18 Nov
20:45
Italia
20:45
Armenia
Lun 18 Nov
20:45
Liechtenstein
20:45
Bosnia
wo - ISO Country Code Clasificación Europeo Sub 21 Grupo 2 »
wo - ISO Country Code Clasificación Europeo Sub 21 Grupo 4 »
br - ISO Country Code Liga Brasileña »
Lun 18 Nov
23:30
Vasco da Gama
23:30
Goiás EC
n2 - ISO Country Code Liga de las Naciones CONCACAF Grupo 2 »
Lun 18 Nov
00:00 finalizado
Costa Rica
1 - 1
Haiti INFO
Lun 18 Nov
02:00 finalizado
Honduras
4 - 0
Trinidad y Tobago INFO
n2 - ISO Country Code Liga de las Naciones CONCACAF Grupo 3 »
Lun 18 Nov
01:00 finalizado
Granada
3 - 2
Belice INFO
Lun 18 Nov
21:00
Dominica
21:00
S. Vicente y las Granadinas
n2 - ISO Country Code Liga de las Naciones CONCACAF Grupo 4 »
Lun 18 Nov
00:00 finalizado
Guadalupe
10 - 0
Islas Turcas y Caicos INFO
co - ISO Country Code Clausura Colombia - Play Offs »
Lun 18 Nov
02:35 finalizado
Cúcuta Deportivo
0 - 0
Deportes Tolima INFO
Lun 18 Nov
00:30 finalizado
At. Nacional
2 - 2
Junior INFO
es - ISO Country Code Partidos Amistosos »
Lun 18 Nov
10:00
CSKA Moskva
10:00
SKA Rostov
wo - ISO Country Code Amistosos Selecciones »
Lun 18 Nov
20:15
Argentina
20:15
Uruguay
wo - ISO Country Code Clasificación Copa África Grupo 4 »
Lun 18 Nov
17:00
Santo Tomé Prín.
17:00
Ghana
wo - ISO Country Code Clasificación Copa África Grupo 7 »
Lun 18 Nov
17:00
Cabo Verde
17:00
Mozambique
wo - ISO Country Code Clasificación Copa África Grupo 8 »
Lun 18 Nov
14:00
Comoras
14:00
Egipto
Lun 18 Nov
17:00
Kenia
17:00
Togo
wo - ISO Country Code Clasificación Copa África Grupo 9 »
Lun 18 Nov
20:00
Botsuana
20:00
Argelia
ar - ISO Country Code Primera Nacional »
Lun 18 Nov
01:15 finalizado
Temperley
2 - 0
Indep. Rivadavia INFO
cl - ISO Country Code Primera B Chile »
Lun 18 Nov
21:30 Aplazado
D. Copiapo
21:30
Puerto Montt
Lun 18 Nov
19:00 Aplazado
La Serena
19:00
CD Melipilla
Lun 18 Nov
21:30 Aplazado
Deportes Valdivia
21:30
Magallanes
gr - ISO Country Code Super League 2 »
us - ISO Country Code USL Championship - USA »
Lun 18 Nov
01:30 finalizado
Louisville City
1 - 3
Real Monarchs INFO
ve - ISO Country Code Clausura Venezuela »
Lun 18 Nov
21:00
Aragua FC
21:00
Caracas
gb - ISO Country Code Non League Premier Grupo 1 »
cl - ISO Country Code Segunda Chile Grupo 2 »
Lun 18 Nov
20:00 Aplazado
Recoleta
20:00
San Marcos Arica
wo - ISO Country Code Amistosos Selecciones Sub 21 »
ma - ISO Country Code Copa Marruecos »
wo - ISO Country Code Amistosos Selecciones Sub 20 »
ar - ISO Country Code Primera C Grupo 1 »
cw - ISO Country Code Liga Curazao »
Lun 18 Nov
00:00 finalizado
Jong Holland
4 - 1
Inter Willemstad INFO
pe - ISO Country Code Clausura Perú - Liga 1 »
Lun 18 Nov
00:30 finalizado
Univ. César Vall.
0 - 3
FBC Melgar INFO
Lun 18 Nov
21:00
Real Garcilaso
21:00
Unión Comercio
id - ISO Country Code Liga Indonesia »
Lun 18 Nov
12:30
PSM
12:30
Persipura
wo - ISO Country Code Amistosos Selecciones Sub 19 »

Follow BeCrowd on Facebook