noscript image
Liga Estonia
Sab 09 Nov
Nomme Kalju Nomme Kalju
2-3
Tammeka Tammeka
Kuressaare Kuressaare
0-1
Trans Trans
Maardu FC Maardu FC
0-12
FC Flora Tallin FC Flora Tallin
Paide Paide
3-1
Levadia Levadia
Tallinna Kalev Tallinna Kalev
3-0
Tulevik Viljandi Tulevik Viljandi
Equipo / Puntos
1 FC Flora Tallin FLO 90
2 Levadia LEV 78
3 Nomme Kalju KAL 77
4 Paide PAI 74
5 Tammeka TAM 49
 
6 Trans TRA 48
7 Tulevik Viljandi TUL 28
8 Tallinna Kalev TAL 24
9 Kuressaare KUR 23
10 Maardu FC MAA 17
Segunda Estonia
Dom 10 Nov
Tallinna Kalev II Tallinna Kalev II
2-3
Welco Elekter Welco Elekter
FC Elva FC Elva
0-5
TJK Legion TJK Legion
Levadia Tallinn II Levadia Tallinn
0-2
FC Flora Tallin II Flora Tallin
Vaprus Pärnu Vaprus Pärnu
2-1
Tammeka II Tammeka II
K-Järve JK Järve K-Järve Järve
2-3
Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
Equipo / Puntos
1 TJK Legion TJK 94
2 FC Flora Tallin II FLO 73
3 Vaprus Pärnu PAR 67
4 Tammeka II TAM 58
5 FC Elva FCE 56
 
6 Levadia Tallinn II LEV 53
7 K-Järve JK Järve JKJ 40
8 Rakvere JK Tarvas RAK 28
9 Tallinna Kalev II TKA 25
10 Welco Elekter WEL 24
Segunda B Estonia
Dom 10 Nov
Vändra JK Vaprus Vändra JK Vaprus
1-3
Pärnu Pärnu
Nõmme Kalju II Nõmme Kalju II
0-3
Nõmme United Nõmme United
Viimsi JK Viimsi JK
1-3
Tabasalu Charma Tabasalu Charma
Põhja-Tallinna JK Volta Põhja-Tallinna
5-2
Võru Võru
Paide II Paide II
2-4
Keila Keila
Equipo / Puntos
1 Nõmme United NOM 85
2 Vändra JK Vaprus VAN 68
3 Pärnu FCP 62
4 Nõmme Kalju II NOM 61
5 Viimsi JK VJK 52
 
6 Keila KEI 46
7 Tabasalu Charma TAB 43
8 Paide II PAI 39
9 Võru VOR 34
10 Põhja-Tallinna JK Volta PTV 29
Grupo 2
Sab 26 Oct
Vaprus Pärnu II Vaprus Pärnu II
3-4
Pohja Sakala Pohja Sakala
Joker Joker
0-2
Tallinna Kalev III Tallinna Kalev
JK Piraaja JK Piraaja
7-5
Kose Kose
Läänemaa Haapsalu Läänemaa
3-5
Poseidon JK Poseidon JK
Viimsi JK II Viimsi JK II
1-1
Tulevik II Tulevik II
FC Flora Tallin III Flora Tallin
2-7
Kuressaare II Kuressaare II
Paide III Paide III
4-3
Raplamaa Raplamaa
Equipo / Puntos
1 Paide III PAI 64
2 Tallinna Kalev III TKA 56
3 Kuressaare II KUR 47
4 Läänemaa Haapsalu LAH 46
5 JK Piraaja PIR 39
6 FC Flora Tallin III FLO 37
7 Vaprus Pärnu II PAR 34
 
8 Viimsi JK II VJK 34
9 Pohja Sakala POS 32
10 Raplamaa RAP 32
11 Joker JOK 30
12 Poseidon JK JKP 27
13 Tulevik II TUL 25
14 Kose KOS 21
Liga Estonia Sub 19
Mar 15 Oct
FCI Tallinn Sub 19 Tallinn
4-0
JK Tammeka Sub 19 JK Tammeka Sub 19
Helios Tartu Sub 19 Helios Tartu
4-6
Trans Narva Sub 19 Trans Narva
Levadia Sub 19 Levadia Sub 19
0-0
Tabasalu Sub 19 Tabasalu Sub 19
FC Flora Sub 19 FC Flora Sub 19
2-0
Rakvere JK Tarvas Sub 19 Rakvere Tarvas
Equipo / Puntos
1 FC Nomme Sub 19 FCN 34
2 FCI Tallinn Sub 19 FCT 29
3 Trans Narva Sub 19 JKN 26
4 JK Tammeka Sub 19 JKT 24
5 Tabasalu Sub 19 TAB 23
 
6 Helios Tartu Sub 19 HET 22
7 Levadia Sub 19 LEV 21
8 FC Flora Sub 19 FLO 17
9 Rakvere JK Tarvas Sub 19 RAK 9
Liga Estonia Sub 17
Mié 30 Oct
Maardu Sub 17 Maardu Sub 17
3-3
Ida-Virumaa Sub 17 Ida-Virumaa
Harju Sub 17 Harju Sub 17
2-6
Levadia Sub 17 Levadia Sub 17
Jue 14 Nov
Nõmme United Sub 17 Nõmme United
5-0
TJK Legion Sub 17 TJK Legion Sub 17
Sab 16 Nov
Tabasalu Charma Sub 17 Tabasalu Charma
16:00
Tallinna Kalev Sub 17 Tallinna Kalev
Equipo / Puntos
1 Nõmme United Sub 17 NOU 46
2 TJK Legion Sub 17 TJL 43
3 Tallinna Kalev Sub 17 TKA 30
4 Tabasalu Charma Sub 17 TCH 22
 
5 Maardu Sub 17 MAA 19
6 Ida-Virumaa Sub 17 IDV 16
7 Levadia Sub 17 LEV 12
8 Harju Sub 17 HRJ 8
ue - ISO Country Code Champions League Grupo 5 »
Mar 10 Dic
18:55
Napoli
18:55
Genk
Mar 10 Dic
18:55
Salzburg
18:55
Liverpool
ue - ISO Country Code Champions League Grupo 6 »
Mar 10 Dic
21:00
B. Dortmund
21:00
Slavia Praha
Mar 10 Dic
21:00
Inter
21:00
Barcelona
ue - ISO Country Code Champions League Grupo 7 »
Mar 10 Dic
21:00
Benfica
21:00
Zenit
Mar 10 Dic
21:00
Olympique Lyonnais
21:00
RB Leipzig
ue - ISO Country Code Champions League Grupo 8 »
Mar 10 Dic
21:00
Chelsea
21:00
Lille
Mar 10 Dic
21:00
Ajax
21:00
Valencia
ar - ISO Country Code Superliga Argentina »
ue - ISO Country Code Uefa Youth League Grupo 5 »
ue - ISO Country Code Uefa Youth League Grupo 6 »
ue - ISO Country Code Uefa Youth League Grupo 7 »
ue - ISO Country Code Uefa Youth League Grupo 8 »
gb - ISO Country Code Championship »
Mar 10 Dic
20:45
Bristol City
20:45
Millwall
Mar 10 Dic
20:45
Charlton Athletic
20:45
Huddersfield Town
Mar 10 Dic
20:45
Leeds United
20:45
Hull City
Mar 10 Dic
20:45
Nottingham Forest
20:45
Middlesbrough
Mar 10 Dic
20:45
Preston North End
20:45
Fulham
Mar 10 Dic
21:00
Stoke City
21:00
Luton Town
gb - ISO Country Code FA Cup »
wo - ISO Country Code Copa del Este de Asia Grupo 3 »
Mar 10 Dic
11:30 En juego 54'
China
0 - 1
Japón
bo - ISO Country Code Liga Boliviana - Clausura »
Mar 10 Dic
01:30 finalizado
Oriente Petrolero
2 - 1
Aurora INFO
ar - ISO Country Code Primera B Grupo 1 »
Mar 10 Dic
01:10 finalizado
Talleres Escalada
0 - 0
Sacachispas INFO
ae - ISO Country Code Liga Emiratos »
Mar 10 Dic
17:30
Al Sharjah
17:30
Bani Yas
Mar 10 Dic
15:00
Khaleej Khor Fakk.
15:00
Al Dhafra
Mar 10 Dic
15:00
Al Ittihad Kalba
15:00
Ajman
gb - ISO Country Code Conference National »
Mar 10 Dic
20:45
Fylde
20:45
Sutton United
Mar 10 Dic
20:45
Chesterfield
20:45
Yeovil Town
gb - ISO Country Code Conference North »
gb - ISO Country Code Conference South »
pt - ISO Country Code Liga Revelação »
gb - ISO Country Code Non League Premier Grupo 1 »
gb - ISO Country Code Non League Premier Grupo 2 »
gb - ISO Country Code Non League Premier Grupo 3 »
dz - ISO Country Code Liga Argelia »
Mar 10 Dic
16:00
JS Kabylie
16:00
MC Oran
gb - ISO Country Code Non League Division 1 Grupo 1 »
gb - ISO Country Code Non League Division 1 Grupo 2 »
Mar 10 Dic
20:45
Bedfont Sports
20:45
South Park FC
Mar 10 Dic
20:45
Chipstead
20:45
Hertford Town
gb - ISO Country Code Non League Division 1 Grupo 3 »
Mar 10 Dic
20:45
Whitehawk
20:45
Whyteleafe
Mar 10 Dic
20:45
Sittingbourne
20:45
Hastings United
Mar 10 Dic
20:45
Faversham Town
20:45
Ramsgate
gb - ISO Country Code Non League Division 1 Grupo 4 »
Mar 10 Dic
20:45
Colne FC
20:45
Ramsbottom United
gb - ISO Country Code Non League Division 1 Grupo 6 »
gb - ISO Country Code Non League Division 1 Grupo 7 »
Mar 10 Dic
20:45 Aplazado
Winchester City
20:45
Highworth Town
Mar 10 Dic
20:45
Cirencester Town
20:45
AFC Totton
gb - ISO Country Code League Trophy »
eg - ISO Country Code Liga Egipto »
Mar 10 Dic
18:30
Al-Ittihad
18:30
Masr
Mar 10 Dic
13:30
Aswan FC
13:30
El-Entag El-Harby
Mar 10 Dic
16:00
El Gounah
16:00
Talaea El-Gaish
Mar 10 Dic
16:00
Misr El-Makasa
16:00
Tanta
Mar 10 Dic
13:30
Wadi Degla
13:30
ENPPI

Follow BeCrowd on Facebook