noscript image
Grupo 2
Sab 25 Mayo
Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda Aviv
1-2
Hapoel Eran Hadera Hapoel Eran Hadera
Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
0-4
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
Maccabi Netanya FC Maccabi Netanya
1-2
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Equipo / Puntos
1 Maccabi Tel Aviv MTA 89
2 Maccabi Haifa MAC 58
3 Hapoel Be'er Sheva HBS 55
 
4 Maccabi Netanya FC MAC 53
5 Bnei Yehuda Tel Aviv BNE 51
6 Hapoel Eran Hadera HEH 42
Grupo 3
Sab 11 Mayo
Hapoel Raanana Hapoel Raanana
1-2
Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
Dom 12 Mayo
Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
0-2
Hapoel Kiryat Shmona Hapoel Kiryat Shm.
Maccabi Petah Tikva Maccabi Petah Tik.
0-2
Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
FC Ashdod FC Ashdod
1-0
Hapoel Haifa Hapoel Haifa
Equipo / Puntos
1 Beitar Jerusalem BEI 43
2 Hapoel Tel Aviv HAP 42
3 Hapoel Raanana HAP 39
4 Hapoel Kiryat Shmona IKS 38
 
5 FC Ashdod ASH 37
6 Hapoel Haifa HHA 37
7 Maccabi Petah Tikva MPT 36
8 Bnei Sakhnin BSA 27
Liga Israel Sub 19
Mié 15 Mayo
Bnei Sakhnin Sub 19 Bnei Sakhnin
2-0
Hapoel Beer Sheva Sub 19 Hapoel Beer Sheva
Jue 16 Mayo
Bnei Yehuda Tel Aviv Sub 19 Bnei Yehuda Aviv
2-2
Maccabi Petah Tikva Sub 19 Maccabi Petah Tik.
Hapoel Kiryat Shmona Sub 19 Hapoel Kiryat Shm.
1-2
Beitar Nes Tubruk Sub 19 Beitar Tubruk
Sab 18 Mayo
Hapoel Tel Aviv Sub 19 Hapoel Aviv
1-1
Hapoel Ramat Gan Sub 19 Hapoel Ramat
Hapoel Hadera Sub 19 Hapoel Hadera
0-0
Hapoel Raanana Sub 19 Hapoel Raanana
Beitar Jerusalem Sub 19 Beitar Jerusalem
0-0
Maccabi Tel Aviv Sub 19 Maccabi Aviv
Maccabi Haifa Sub 19 Maccabi Haifa
4-4
Maccabi Netanya Sub 19 Maccabi Netanya
Ashdod Sub 19 Ashdod Sub 19
2-4
Hap Ramat Hasharon Sub 19 Ramat Hasharon
Equipo / Puntos
1 Maccabi Petah Tikva Sub 19 MPT 63
2 Maccabi Tel Aviv Sub 19 MAC 56
3 Bnei Sakhnin Sub 19 BSA 45
4 Hap Ramat Hasharon Sub 19 RAM 44
5 Hapoel Kiryat Shmona Sub 19 HKS 42
6 Hapoel Raanana Sub 19 HRA 42
7 Beitar Nes Tubruk Sub 19 BEI 42
8 Hapoel Beer Sheva Sub 19 HBS 41
 
9 Maccabi Haifa Sub 19 HAI 37
10 Hapoel Tel Aviv Sub 19 HTA 37
11 Beitar Jerusalem Sub 19 BEI 35
12 Maccabi Netanya Sub 19 MLE 35
13 Hapoel Hadera Sub 19 HHS 34
14 Hapoel Ramat Gan Sub 19 HRG 34
15 Ashdod Sub 19 ASH 31
16 Bnei Yehuda Tel Aviv Sub 19 YEH 24
wo - ISO Country Code Copa América Grupo 3 »
Lun 17 Jun
00:00 finalizado
Uruguay
4 - 0
Ecuador INFO
wo - ISO Country Code Europeo Sub 21 Grupo 2 »
wo - ISO Country Code Copa Oro Grupo 2 »
Lun 17 Jun
00:00 finalizado
Haiti
2 - 1
Bermudas INFO
Lun 17 Jun
02:30 En juego 56'
Costa Rica
3 - 0
Nicaragua
wo - ISO Country Code Amistosos Selecciones »
Lun 17 Jun
18:00
Túnez
18:00
Burundi
no - ISO Country Code Liga Noruega »
Lun 17 Jun
19:00
Stabaek IF
19:00
Tromsø IL
ca - ISO Country Code Liga Canadiense »
fi - ISO Country Code Liga Finlandia »
Lun 17 Jun
17:30
VPS Vaasa
17:30
KuPS Kuopio
se - ISO Country Code Segunda Suecia »
Lun 17 Jun
19:00
Örgryte
19:00
GAIS
br - ISO Country Code Serie C - Brasil Grupo 1 »
Lun 17 Jun
23:30
Náutico
23:30
Botafogo PB
br - ISO Country Code Serie C - Brasil Grupo 2 »
Lun 17 Jun
00:00 finalizado
Atlético Acreano
2 - 1
Tombense INFO
ve - ISO Country Code Apertura Venezuela »
Lun 17 Jun
01:30 finalizado
Mineros Guayana
(4)0-0(3)
Zulia FC INFO
br - ISO Country Code Serie D - Brasil »
Lun 17 Jun
21:00
Floresta EC
21:00
Moto Club MA
Lun 17 Jun
00:00 finalizado
União
2 - 3
Iporá INFO
ar - ISO Country Code Primera C »
us - ISO Country Code NPSL - USA »
Lun 17 Jun
00:00
FC Indiana
00:00
Michigan Stars
Lun 17 Jun
00:00 finalizado
Charlottesville
0 - 0
FC Frederick INFO
Lun 17 Jun
01:00 finalizado
Virginia Beach
2 - 3
FC Baltimore INFO
Lun 17 Jun
02:30
Dallas City
02:30
Katy 1895
Lun 17 Jun
02:30
Temecula
02:30
AS Los Angeles
us - ISO Country Code PDL - USA »
Lun 17 Jun
01:30
West Virginia Cha.
01:30
Cincinnati Dutch Lions
Lun 17 Jun
01:30 finalizado
Discoveries
0 - 1
Tormenta II INFO
Lun 17 Jun
02:00
Mississippi Brilla
02:00
Houston FC
ar - ISO Country Code Torneo Federal B »
bd - ISO Country Code Liga Bangladesh »
Lun 17 Jun
12:00
Saif
12:00
Brothers Union
Lun 17 Jun
12:00
Muktijoddha
12:00
NoFeL Sporting Club
se - ISO Country Code Cuarta Suecia Grupo 4 »
Lun 17 Jun
19:00
Motala
19:00
AFK Linköping
se - ISO Country Code Cuarta Suecia Grupo 5 »
Lun 17 Jun
19:00
IFK Malmö
19:00
Hittarps
dk - ISO Country Code Tercera Dinamarca Grupo 4 »
Lun 17 Jun
19:00
Skovshoved
19:00
Slagelse B&I
no - ISO Country Code Tercera Noruega Grupo 2 »
Lun 17 Jun
16:30
Florö SK
16:30
Odd II
kr - ISO Country Code K League 2 »
Lun 17 Jun
12:00
Seoul E-Land
12:00
Jeonnam Dragons
Lun 17 Jun
12:30
FC Anyang
12:30
Busan I Park
iq - ISO Country Code Super League Iraq »
Lun 17 Jun
16:00
Baghdad FC
16:00
Erbil
no - ISO Country Code Cuarta Noruega Grupo 1 »
Lun 17 Jun
19:00
Nordstrand
19:00
Sarpsborg 08 II
Lun 17 Jun
17:30
Rommen SK
17:30
Aalesund II
no - ISO Country Code Cuarta Noruega Grupo 2 »
Lun 17 Jun
20:00
Mjondalen 2
20:00
Frigg
Lun 17 Jun
19:00
Vålerenga II
19:00
IF Ready
no - ISO Country Code Cuarta Noruega Grupo 3 »
Lun 17 Jun
19:00
Bryne II
19:00
Vardeneset
no - ISO Country Code Cuarta Noruega Grupo 4 »
Lun 17 Jun
17:00
Os TF
17:00
Strømsgodset II
Lun 17 Jun
19:00
Sogndal II
19:00
Fjora
no - ISO Country Code Cuarta Noruega Grupo 5 »
Lun 17 Jun
19:00
Melhus
19:00
Ranheim 2
Lun 17 Jun
19:00
Rosenborg II
19:00
Strindheim
Lun 17 Jun
18:00
Tiller IL
18:00
Raufoss II
no - ISO Country Code Cuarta Noruega Grupo 6 »
Lun 17 Jun
17:00
Lillestrom II
17:00
Tromso 2
is - ISO Country Code Segunda Islandia »
Lun 17 Jun
18:00
Víkingur
18:00
Keflavik
ee - ISO Country Code Tercera Estonia Grupo 2 »
Lun 17 Jun
19:30
Tallinna Kalev
19:30
Tulevik II

Follow BeCrowd on Facebook