noscript image
Liga Moldavia Transición
Sab 15 Jun
Codru Lozova Codru Lozova
0-2
Sheriff Sheriff
Petrocub Petrocub
4-1
Speranţa Nisporeni Speranţa
Dom 16 Jun
FC Sfintul Gheorghe Sfintul Gheorghe
2-0
Zimbru Chişinău Zimbru Chişinău
Milsami Orhei Milsami Orhei
3-1
Dinamo-Auto Cioburciu Dinamo-Auto
Equipo / Puntos
1 Sheriff SHF 33
2 FC Sfintul Gheorghe FCS 25
3 Milsami Orhei MIL 23
4 Petrocub PET 22
 
5 Speranţa Nisporeni SPE 19
6 Dinamo-Auto Cioburciu DIN 15
7 Zimbru Chişinău ZIM 5
8 Codru Lozova COD 2
Segunda Moldavia
Mié 29 Mayo
Grănicerul Grănicerul
1-3
Real Succes Real Succes
Vie 31 Mayo
FC Dacia 2 Buiucani Dacia Buiucani
5-0
Sîngerei Sîngerei
Sab 01 Jun
Iskra Iskra
2-4
FC Tighina FC Tighina
FC Victoria Bardar Victoria Bardar
1-2
Ungheni Ungheni
Dom 02 Jun
CS Sparta CS Sparta
0-2
Floreşti Floreşti
Speranța Drochia Speranța Drochia
0-2
CSF Spartani CSF Spartani
Mié 26 Jun
Zaria Balti Zaria Balti
17:30
Cahul Cahul
Equipo / Puntos
1 FC Dacia 2 Buiucani FCD 24
2 CSF Spartani CSS 22
3 Floreşti FLO 22
4 FC Tighina TIG 18
5 Speranța Drochia FCS 16
6 Iskra ISK 13
7 FC Victoria Bardar FCV 12
8 Real Succes REA 8
 
9 Sireți SIR 8
10 Zaria Balti ZAR 7
11 Cahul CAH 7
12 Sîngerei SIN 7
13 Ungheni UNG 7
14 Grănicerul GRA 6
15 CS Sparta CSC 2
Grupo 1
Sab 15 Jun
ARF Ialoveni ARF Ialoveni
6-0
Tighina II Tighina II
FCM Ungheni FCM Ungheni
9-4
Bogzesti Bogzesti
Sinteza Căuşeni Sinteza Căuşeni
4-2
Codru Călărași II Codru Călărași
Dom 16 Jun
Fortuna Pleseni Fortuna Pleseni
17:30
Sucleia Sucleia
CSF Cricova CSF Cricova
17:30
Fulger Fulger
Equipo / Puntos
1 FCM Ungheni UNG 15
2 Sucleia FCS 12
3 Bogzesti BOS 10
4 ARF Ialoveni ARF 9
5 CSF Cricova CSF 9
 
6 Fulger CSF 7
7 Sinteza Căuşeni SIN 6
8 Codru Călărași II COD 6
9 Fortuna Pleseni FOP 3
10 Tighina II TIG 0
Grupo 2
Sab 15 Jun
Inter Soroca Inter Soroca
1-3
FC Edinet FC Edinet
Cruiz Cruiz
1-2
Rezina Rezina
Natalievca Natalievca
1-2
Pepeni Pepeni
Intersport Sănătăuca Intersport
0-1
Academia Viitorul Academia Viitorul
CF Riscani CF Riscani
1-6
Flacăra Făleşti Flacăra Făleşti
Equipo / Puntos
1 FC Edinet FCE 18
2 Flacăra Făleşti FLA 18
3 Inter Soroca CFS 13
4 Pepeni FCP 10
5 CF Riscani CFR 7
 
6 Academia Viitorul AFV 7
7 Rezina FCR 5
8 Cruiz CRU 4
9 Intersport Sănătăuca INT 4
10 Natalievca FCN 0
Grupo 3
Sab 15 Jun
Flacăra Mingir Flacăra Mingir
1-2
Congaz Congaz
Maiak Chirsova Maiak Chirsova
1-1
Olimp Comrat Olimp Comrat
Saxan Ceadir-Lunga Saxan Ceadir-Lunga
4-0
Văsieni Văsieni
Sporting Trestieni Sporting Trestieni
8-0
FC Slobozia Mare FC Slobozia Mare
Equipo / Puntos
1 Sporting Trestieni FST 14
2 Maiak Chirsova MAI 14
3 Congaz CON 12
4 Olimp Comrat FCO 11
 
5 Saxan Ceadir-Lunga SAX 10
6 FC Slobozia Mare FCS 3
7 Văsieni FCV 2
8 Flacăra Mingir FCF 1
wo - ISO Country Code Copa América Grupo 3 »
Lun 17 Jun
00:00 finalizado
Uruguay
4 - 0
Ecuador INFO
wo - ISO Country Code Copa Oro Grupo 2 »
Lun 17 Jun
00:00 finalizado
Haiti
2 - 1
Bermudas INFO
Lun 17 Jun
02:30 En juego 60'
Costa Rica
3 - 0
Nicaragua
wo - ISO Country Code Europeo Sub 21 Grupo 2 »
wo - ISO Country Code Amistosos Selecciones »
Lun 17 Jun
18:00
Túnez
18:00
Burundi
no - ISO Country Code Liga Noruega »
Lun 17 Jun
19:00
Stabaek IF
19:00
Tromsø IL
ca - ISO Country Code Liga Canadiense »
fi - ISO Country Code Liga Finlandia »
Lun 17 Jun
17:30
VPS Vaasa
17:30
KuPS Kuopio
se - ISO Country Code Segunda Suecia »
Lun 17 Jun
19:00
Örgryte
19:00
GAIS
br - ISO Country Code Serie C - Brasil Grupo 1 »
Lun 17 Jun
23:30
Náutico
23:30
Botafogo PB
br - ISO Country Code Serie C - Brasil Grupo 2 »
Lun 17 Jun
00:00 finalizado
Atlético Acreano
2 - 1
Tombense INFO
ve - ISO Country Code Apertura Venezuela »
Lun 17 Jun
01:30 finalizado
Mineros Guayana
(4)0-0(3)
Zulia FC INFO
br - ISO Country Code Serie D - Brasil »
Lun 17 Jun
21:00
Floresta EC
21:00
Moto Club MA
Lun 17 Jun
00:00 finalizado
União
2 - 3
Iporá INFO
ar - ISO Country Code Primera C »
us - ISO Country Code NPSL - USA »
Lun 17 Jun
00:00
FC Indiana
00:00
Michigan Stars
Lun 17 Jun
00:00 finalizado
Charlottesville
0 - 0
FC Frederick INFO
Lun 17 Jun
01:00 finalizado
Virginia Beach
2 - 3
FC Baltimore INFO
Lun 17 Jun
02:30
Dallas City
02:30
Katy 1895
Lun 17 Jun
02:30
Temecula
02:30
AS Los Angeles
us - ISO Country Code PDL - USA »
Lun 17 Jun
01:30
West Virginia Cha.
01:30
Cincinnati Dutch Lions
Lun 17 Jun
01:30 finalizado
Discoveries
0 - 1
Tormenta II INFO
Lun 17 Jun
02:00
Mississippi Brilla
02:00
Houston FC
ar - ISO Country Code Torneo Federal B »
bd - ISO Country Code Liga Bangladesh »
Lun 17 Jun
12:00
Saif
12:00
Brothers Union
Lun 17 Jun
12:00
Muktijoddha
12:00
NoFeL Sporting Club
se - ISO Country Code Cuarta Suecia Grupo 4 »
Lun 17 Jun
19:00
Motala
19:00
AFK Linköping
se - ISO Country Code Cuarta Suecia Grupo 5 »
Lun 17 Jun
19:00
IFK Malmö
19:00
Hittarps
dk - ISO Country Code Tercera Dinamarca Grupo 4 »
Lun 17 Jun
19:00
Skovshoved
19:00
Slagelse B&I
no - ISO Country Code Tercera Noruega Grupo 2 »
Lun 17 Jun
16:30
Florö SK
16:30
Odd II
kr - ISO Country Code K League 2 »
Lun 17 Jun
12:00
Seoul E-Land
12:00
Jeonnam Dragons
Lun 17 Jun
12:30
FC Anyang
12:30
Busan I Park
iq - ISO Country Code Super League Iraq »
Lun 17 Jun
16:00
Baghdad FC
16:00
Erbil
no - ISO Country Code Cuarta Noruega Grupo 1 »
Lun 17 Jun
19:00
Nordstrand
19:00
Sarpsborg 08 II
Lun 17 Jun
17:30
Rommen SK
17:30
Aalesund II
no - ISO Country Code Cuarta Noruega Grupo 2 »
Lun 17 Jun
20:00
Mjondalen 2
20:00
Frigg
Lun 17 Jun
19:00
Vålerenga II
19:00
IF Ready
no - ISO Country Code Cuarta Noruega Grupo 3 »
Lun 17 Jun
19:00
Bryne II
19:00
Vardeneset
no - ISO Country Code Cuarta Noruega Grupo 4 »
Lun 17 Jun
17:00
Os TF
17:00
Strømsgodset II
Lun 17 Jun
19:00
Sogndal II
19:00
Fjora
no - ISO Country Code Cuarta Noruega Grupo 5 »
Lun 17 Jun
19:00
Melhus
19:00
Ranheim 2
Lun 17 Jun
19:00
Rosenborg II
19:00
Strindheim
Lun 17 Jun
18:00
Tiller IL
18:00
Raufoss II
no - ISO Country Code Cuarta Noruega Grupo 6 »
Lun 17 Jun
17:00
Lillestrom II
17:00
Tromso 2
is - ISO Country Code Segunda Islandia »
Lun 17 Jun
18:00
Víkingur
18:00
Keflavik
ee - ISO Country Code Tercera Estonia Grupo 2 »
Lun 17 Jun
19:30
Tallinna Kalev
19:30
Tulevik II

Follow BeCrowd on Facebook