noscript image
Segunda Noruega
Sab 04 Abr
Sogndal Sogndal
13:30
Ull Kisa Ull Kisa
Hamarkameratene Hamarkameratene
15:00
Lillestrom SK Lillestrom SK
Jerv Jerv
18:00
Grorud Grorud
KFUM KFUM
18:00
Raufoss Raufoss
Kongsvinger Kongsvinger
18:00
Ranheim Ranheim
Øygarden FK Øygarden FK
18:00
Åsane Åsane
Strømmen IF Strømmen IF
18:00
Stjørdals-Blink Stjørdals-Blink
Sandnes Ulf Sandnes Ulf
19:00
Tromsø IL Tromsø IL
Equipo / Puntos
1 Åsane ASA 0
2 Grorud GRO 0
3 Hamarkameratene HAM 0
4 Jerv JER 0
5 KFUM KFU 0
6 Kongsvinger KON 0
7 Lillestrom SK LSK 0
8 Ranheim RAN 0
 
9 Raufoss RAU 0
10 Sandnes Ulf SAN 0
11 Sogndal SOG 0
12 Stjørdals-Blink STB 0
13 Strømmen IF STR 0
14 Tromsø IL TRO 0
15 Ull Kisa ULL 0
16 Øygarden FK OFK 0
Grupo 1
Sab 11 Abr
Brattvåg Brattvåg
16:00
Skeid Skeid
Eidsvold TF Eidsvold TF
16:00
Moss Moss
Florö SK Florö SK
16:00
Hødd Hødd
Fløya Fløya
16:00
Senja Senja
Fredrikstad FK Fredrikstad FK
16:00
Vålerenga II Vålerenga II
Kjelsås Kjelsås
16:00
Kvik Halden Kvik Halden
Tromsdalen Tromsdalen
16:00
Alta IF Alta IF
Equipo / Puntos
1 Alta IF ALT 0
2 Brattvåg BRA 0
3 Eidsvold TF EID 0
4 Florö SK FFC 0
5 Fløya FLO 0
6 Fredrikstad FK FFK 0
7 Hødd HOD 0
 
8 Kjelsås KJE 0
9 Kvik Halden KVI 0
10 Moss MOS 0
11 Senja SEN 0
12 Skeid SKE 0
13 Tromsdalen TRO 0
14 Vålerenga II VAL 0
Grupo 2
Lun 13 Abr
FK Arendal FK Arendal
16:00
Notodden Notodden
Egersund Egersund
16:00
Bryne Bryne
Flekkeroy Flekkeroy
16:00
Bærum Bærum
Nardo Nardo
16:00
Asker Asker
Sotra SK Sotra SK
16:00
Vard Vard
Mar 14 Abr
Odd II Odd II
19:00
Fram Larvik Fram Larvik
Rosenborg II Rosenborg II
19:00
Levanger Levanger
Equipo / Puntos
1 Asker ASK 0
2 Bryne BRY 0
3 Bærum BAR 0
4 Egersund EGE 0
5 FK Arendal FKA 0
6 Flekkeroy FFC 0
7 Fram Larvik FRA 0
 
8 Levanger LEV 0
9 Nardo NAR 0
10 Notodden NOT 0
11 Odd II ODD 0
12 Rosenborg II ROS 0
13 Sotra SK SSK 0
14 Vard VAR 0
Grupo 4
Lun 13 Abr
Brann II Brann II
16:00
Årdal Årdal
Fana Fana
16:00
Fyllingsdalen Fyllingsdalen
Fjora Fjora
16:00
FC Lyn Oslo FC Lyn Oslo
Frigg Frigg
16:00
Bjarg Bjarg
Lysekloster Lysekloster
16:00
Sandviken Sandviken
IF Ready IF Ready
16:00
Os TF Os TF
Stord Stord
16:00
Sogndal II Sogndal II
Equipo / Puntos
1 Årdal ARD 0
2 Bjarg BJA 0
3 Brann II BRA 0
4 Fana FAN 0
5 FC Lyn Oslo LYN 0
6 Fjora FFK 0
7 Frigg FRI 0
 
8 Fyllingsdalen FYL 0
9 IF Ready IFR 0
10 Lysekloster LYS 0
11 Os TF OTF 0
12 Sandviken SAN 0
13 Sogndal II SOF 0
14 Stord STO 0
Grupo 5
Lun 13 Abr
Aalesunds FK II Aalesunds FK II
16:00
Molde FK II Molde FK II
Kolstad Kolstad
16:00
Byåsen Byåsen
Melhus Melhus
16:00
Spjelkavik Spjelkavik
Ranheim 2 Ranheim 2
16:00
Tiller IL Tiller IL
Strindheim Strindheim
16:00
NTNUI NTNUI
Traeff Traeff
16:00
Orkla Orkla
Volda Volda
16:00
Tynset Tynset
Equipo / Puntos
1 Aalesunds FK II AAL 0
2 Byåsen BYA 0
3 Kolstad KOL 0
4 Melhus MEL 0
5 Molde FK II MOL 0
6 NTNUI NTN 0
7 Orkla ORK 0
 
8 Ranheim 2 RAN 0
9 Spjelkavik SPJ 0
10 Strindheim STR 0
11 Tiller IL TIL 0
12 Traeff TFC 0
13 Tynset TYN 0
14 Volda VFC 0
Grupo 6
Lun 13 Abr
Bodø / Glimt II Bodø / Glimt II
16:00
Lokomotiv Oslo Lokomotiv Oslo
Junkeren Junkeren
16:00
Rana Rana
Mjølner Mjølner
16:00
Stabaek 2 Stabaek 2
Nordstrand Nordstrand
16:00
Melbo IL Melbo IL
Skeid II Skeid II
16:00
Skjervøy Skjervøy
Tromso 2 Tromso 2
16:00
Skånland Skånland
Ullern Ullern
16:00
Finnsnes Finnsnes
Equipo / Puntos
1 Bodø / Glimt II FBG 0
2 Finnsnes FIN 0
3 Junkeren IKJ 0
4 Lokomotiv Oslo LOK 0
5 Melbo IL MIL 0
6 Mjølner MJO 0
7 Nordstrand NOR 0
 
8 Rana RFK 0
9 Skånland SKA 0
10 Skeid II SKE 0
11 Skjervøy SIK 0
12 Stabaek 2 STA 0
13 Tromso 2 TRO 0
14 Ullern ULL 0
es - ISO Country Code Partidos Amistosos »
Mar 07 Abr
19:30
Afrikansk FC
19:30
Södertälje
Mar 07 Abr
19:45
Vasalunds IF
19:45
Kungsängen
hu - ISO Country Code Liga Hungría »
Mar 07 Abr
18:00 Aplazado
Ferencvárosi
18:00
Debreceni VSC
bg - ISO Country Code Copa Bulgaria »
Mar 07 Abr
Aplazado
Botev Plovdiv
-
CSKA Sofia
Mar 07 Abr
Aplazado
Lokomotiv Plovdiv
-
Levski Sofia
bo - ISO Country Code Liga Boliviana - Apertura »
Mar 07 Abr
02:00 Aplazado
Real Potosí
02:00
Aurora
gb - ISO Country Code Conference National »
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Barnet
20:45
Dagenham & Redbridge
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Notts County
20:45
Harrogate Town
gb - ISO Country Code Conference North »
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Kettering Town
20:45
Brackley Town
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Chester
20:45
Gateshead
gb - ISO Country Code Conference South »
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Welling United
20:45
Havant & Waterlooville
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Concord Rangers
20:45
Wealdstone
wo - ISO Country Code Campeonato Africano de Naciones Grupo 7 »
Mar 07 Abr
17:00 Aplazado
Zambia
17:00
Tanzania
Mar 07 Abr
20:00 Aplazado
Guinea
20:00
Namibia
a1 - ISO Country Code AFC Champions League Grupo 2 »
Mar 07 Abr
16:00 Aplazado
Al Shorta
16:00
Al Ahli Jeddah
Mar 07 Abr
17:45 Aplazado
FC Esteghlal
17:45
Al Wahda
a1 - ISO Country Code AFC Champions League Grupo 4 »
Mar 07 Abr
17:25 Aplazado
Al Sharjah
17:25
Al-Duhail
Mar 07 Abr
17:50 Aplazado
Al Taawon
17:50
Persepolis
a1 - ISO Country Code AFC Champions League Grupo 7 »
Mar 07 Abr
11:30 Aplazado
Ulsan Hyundai
11:30
Perth Glory
Mar 07 Abr
14:00 Aplazado
Shanghai Shenhua
14:00
FC Tokyo
a1 - ISO Country Code AFC Champions League Grupo 8 »
Mar 07 Abr
14:00 Aplazado
Guangzhou
14:00
Vissel Kobe
a1 - ISO Country Code AFC Champions League Grupo 9 »
Mar 07 Abr
12:00 Aplazado
Jeonbuk Motors
12:00
Sydney
pt - ISO Country Code Liga Revelação Grupo 2 »
Mar 07 Abr
19:00 Aplazado
Braga Sub 23
19:00
Benfica Sub 23
gb - ISO Country Code Non League Premier Grupo 1 »
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Bognor Regis Town
20:45
Bowers and Pitsea
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Brightlingsea
20:45
East Thurrock United FC
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Cheshunt
20:45
Folkestone Invicta
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Corinthian-Casuals
20:45
Bishops Stortford
gb - ISO Country Code Non League Premier Grupo 2 »
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Royston Town
20:45
Rushden & Diamonds
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Biggleswade Town
20:45
Banbury United
Mar 07 Abr
20:44 Aplazado
Kings Langley
20:44
Coalville Town FC
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Needham Market
20:45
Tamworth
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
St Ives Town
20:45
Alvechurch FC
gb - ISO Country Code Non League Premier Grupo 3 »
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Poole Town
20:45
Hendon
Mar 07 Abr
20:30 Aplazado
Hartley Wintney
20:30
Beaconsfield
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Merthyr Town
20:45
Dorchester Town
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Taunton Town
20:45
Salisbury City
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Swindon
20:45
Tiverton Town
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Weston-super-Mare
20:45
Metropolitan Police
gb - ISO Country Code Non League Premier Grupo 4 »
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Atherton
20:45
Whitby Town
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Morpeth Town
20:45
United of Manchester
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Grantham Town
20:45
Matlock Town
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Ashton United
20:45
Hyde
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Mickleover Sports
20:45
Gainsborough Trinity
md - ISO Country Code Copa de Moldavia »
Mar 07 Abr
Aplazado
Sfintul Gheorghe
-
Speranţa Nisporeni
Mar 07 Abr
Aplazado
Petrocub
-
Sheriff
ru - ISO Country Code Tercera Rusia Grupo 3 »
Mar 07 Abr
Aplazado
Volga Ulyanovsk
-
Ural II
Mar 07 Abr
Aplazado
KamAZ
-
Lada Sok
Mar 07 Abr
Aplazado
Tyumen
-
Zvezda Perm
Mar 07 Abr
Aplazado
Lada Tolyatti
-
Ufa II
Mar 07 Abr
Aplazado
Akron Tolyatti
-
Zenit Izhevsk
Mar 07 Abr
Aplazado
FC Chelyabinsk
-
NoSta
lt - ISO Country Code Liga Lituania »
Mar 07 Abr
16:00 Aplazado
Banga Gargzdai
16:00
Kauno Žalgiris
Mar 07 Abr
17:00 Aplazado
Ekranas Panevezys
17:00
FK Riteriai
Mar 07 Abr
18:00 Aplazado
Sūduva
18:00
Zalgiris Vilnius
ee - ISO Country Code Liga Estonia »
Mar 07 Abr
18:30 Aplazado
TJK Legion
18:30
Tulevik Viljandi
de - ISO Country Code Oberliga Grupo 6 »
Mar 07 Abr
19:00 Aplazado
Rochling
19:00
Diefflen
gb - ISO Country Code Non League Division 1 Grupo 1 »
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Coggeshall Town
20:45
Aveley
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Basildon United
20:45
Soham Town Rangers
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Witham Town
20:45
AFC Sudbury
gb - ISO Country Code Non League Division 1 Grupo 2 »
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Marlow FC
20:45
Bracknell Town FC
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
South Park FC
20:45
Tooting and Mitcham
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Ashford Town
20:45
Hertford Town
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Chipstead
20:45
Hanwell Town
gb - ISO Country Code Non League Division 1 Grupo 3 »
Mar 07 Abr
20:30 Aplazado
East Grinstead To.
20:30
Phoenix Sports
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Hythe Town
20:45
Hastings United
gb - ISO Country Code Non League Division 1 Grupo 4 »
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Marske United
20:45
Tadcaster Albion
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Pontefract
20:45
Clitheroe
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Droylsden
20:45
Runcorn Linnets
gb - ISO Country Code Non League Division 1 Grupo 5 »
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Belper Town FC
20:45
Kidsgrove Athletic
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Leek Town
20:45
Spalding United
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Carlton Town
20:45
Lincoln United FC
gb - ISO Country Code Non League Division 1 Grupo 6 »
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Berkhamsted
20:45
Biggleswade
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Didcot Town
20:45
Coleshill Town FC
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Thame United FC
20:45
Halesowen Town
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Wantage Town
20:45
Daventry Town
gb - ISO Country Code Non League Division 1 Grupo 7 »
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Winchester City
20:45
Bideford
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
AFC Totton
20:45
Sholing
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Barnstaple Town
20:45
Thatcham Town
Mar 07 Abr
20:45 Aplazado
Bristol Manor Farm
20:45
Cinderford Town
a1 - ISO Country Code Copa AFC Grupo 2 »
Mar 07 Abr
Aplazado
Ulaanbaatar City
-
Taipower FC

Follow BeCrowd on Facebook