noscript image
RESULTADOS | Rusia
ru - ISO Country Code Liga Rusa »
Dom 20 Sep
13:00
Arsenal Tula
13:00
Sochi
Dom 20 Sep
13:00
Ufa
13:00
CSKA Moskva
Dom 20 Sep
18:00
Lokomotiv Moskva
18:00
Tambov
Dom 20 Sep
15:30
Rubin Kazán
15:30
Spartak Moskva
ru - ISO Country Code Tercera Rusia Grupo 1 »
Dom 20 Sep
17:00
FK Ryazan
17:00
Metallurg Lipetsk
Dom 20 Sep
08:00
Sakhalin
08:00
Fakel II
Dom 20 Sep
13:00
Khimik
13:00
Strogino
Dom 20 Sep
13:00
Sokol Saratov
13:00
Avangard Kursk
Dom 20 Sep
16:00
Krasnyy Smolensk
16:00
Saturn Ramenskoye
ru - ISO Country Code Tercera Rusia Grupo 2 »
Dom 20 Sep
17:00
Murom
17:00
Torpedo Vladimir
Dom 20 Sep
14:00
Zenit II
14:00
Tver
Dom 20 Sep
14:00
Zvezda Petersburg
14:00
FSC Dolgoprudniy
Dom 20 Sep
12:00
Znamya
12:00
Luki-Energiya
ru - ISO Country Code Tercera Rusia Grupo 3 »
Dom 20 Sep
13:00
Lada Tolyatti
13:00
Krylia Sovetov II
Dom 20 Sep
16:00
Volga Ulyanovsk
16:00
NoSta
Dom 20 Sep
15:00
Volna
15:00
Orenburg II
Dom 20 Sep
14:00
Zvezda Perm
14:00
Ural II
Dom 20 Sep
14:00
Tyumen
14:00
FC Chelyabinsk
ru - ISO Country Code Tercera Rusia Grupo 4 »
Dom 20 Sep
14:30
FK Legion Dynamo
14:30
Inter Cherkessk
Dom 20 Sep
16:00
Druzhba
16:00
Mashuk-KMV
Dom 20 Sep
16:00
Essentuki
16:00
Dinamo Stavropol
Dom 20 Sep
16:30
Chernomorets
16:30
Spartak Nalchik
ru - ISO Country Code Liga de Fútbol Amateur de Rusia Grupo 5 »
Liga Rusa
Vie 18 Sep
FK Krasnodar FK Krasnodar
7-2
FK Khimki FK Khimki
Sab 19 Sep
Ural Yekaterinburg Ural Yekaterinburg
1-1
Zenit Zenit
FK Rostov na Donu FK Rostov na Donu
18:00
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Dom 20 Sep
Arsenal Tula Arsenal Tula
13:00
Sochi Sochi
Ufa Ufa
13:00
CSKA Moskva CSKA Moskva
Rubin Kazán Rubin Kazán
15:30
Spartak Moskva Spartak Moskva
Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva
18:00
Tambov Tambov
Lun 21 Sep
Dinamo Moskva Dinamo Moskva
18:00
Akhmat Grozny Akhmat Grozny
Equipo / Puntos
1 Zenit ZEN 17
2 Sochi SOC 15
3 FK Krasnodar KRA 14
4 Spartak Moskva SPA 14
5 CSKA Moskva CSK 13
6 Rubin Kazán FCR 11
7 Dinamo Moskva DIN 11
8 FK Rostov na Donu FCR 11
 
9 Ural Yekaterinburg URA 10
10 Akhmat Grozny TER 10
11 Lokomotiv Moskva LOK 9
12 Tambov TAM 7
13 Arsenal Tula ARS 5
14 Ufa UFA 5
15 FK Khimki KHI 3
16 Rotor Volgograd ROT 2
Grupo 1
Sab 19 Sep
Kvant Kvant
0-0
Salyut Belgorod Salyut Belgorod
Dom 20 Sep
Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk Sakhalin
08:00
Fakel II Fakel II
Khimik Novomoskovsk Khimik
13:00
Strogino Strogino
Sokol Saratov Sokol Saratov
13:00
Avangard Kursk Avangard Kursk
Krasnyy Smolensk Krasnyy Smolensk
16:00
Saturn Ramenskoye Saturn Ramenskoye
FK Ryazan FK Ryazan
17:00
Metallurg Lipetsk Metallurg Lipetsk
Lun 21 Sep
Khimki II Khimki II
13:00
Znamya Noginsk Znamya Noginsk
FK Vidnoye FK Vidnoye
17:00
Kaluga Kaluga
Equipo / Puntos
1 Sokol Saratov SOK 13
2 FK Ryazan ZVE 13
3 Salyut Belgorod SAL 13
4 Kvant FKO 13
5 Khimik Novomoskovsk KHI 12
6 Strogino STR 10
7 Kaluga KAL 9
8 Khimki II KHI 9
 
9 Metallurg Lipetsk MET 8
10 Saturn Ramenskoye SAT 7
11 FK Vidnoye FKV 6
12 Krasnyy Smolensk FKK 6
13 Avangard Kursk AVA 5
14 Znamya Noginsk ZAN 2
15 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAK 1
16 Fakel II FKF 0
Grupo 2
Dom 20 Sep
Znamya Znamya
12:00
Luki-Energiya Luki-Energiya
Zenit II Zenit II
14:00
Tver Tver
Zvezda St. Petersburg Zvezda Petersburg
14:00
FSC Dolgoprudniy FSC Dolgoprudniy
Murom Murom
17:00
Torpedo Vladimir Torpedo Vladimir
Lun 21 Sep
Kolomna Kolomna
15:30
Dnepr Smolensk Dnepr Smolensk
Kazanka Kazanka
16:00
Rodina Moskva Rodina Moskva
Jue 24 Sep
Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk
14:00
Leningradets Leningradets
FK Chita FK Chita
14:00
Dinamo Moskva II Dinamo Moskva II
Equipo / Puntos
1 Tver TVE 16
2 FSC Dolgoprudniy FCD 15
3 Murom MUR 13
4 Rodina Moskva FKR 13
5 Kazanka FKL 11
6 Dinamo Moskva II DIN 10
7 Luki-Energiya LUK 9
8 Zenit Irkutsk FKZ 8
 
9 Dnepr Smolensk DNE 7
10 Leningradets FKL 7
11 Znamya ZNA 6
12 Zenit II ZEN 5
13 Torpedo Vladimir TOR 5
14 Zvezda St. Petersburg ZSP 4
15 Kolomna KOL 1
16 FK Chita FCC 1
Grupo 3
Dom 20 Sep
Lada Tolyatti Lada Tolyatti
13:00
Krylia Sovetov II Krylia Sovetov II
Zvezda Perm Zvezda Perm
14:00
Ural II Ural II
Tyumen Tyumen
14:00
FC Chelyabinsk FC Chelyabinsk
Volna Nizhegorodskaya Volna
15:00
Orenburg II Orenburg II
Volga Ulyanovsk Volga Ulyanovsk
16:00
NoSta NoSta
Lun 21 Sep
Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul
12:00
KamAZ KamAZ
FK Novosibirsk FK Novosibirsk
14:00
Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
Equipo / Puntos
1 KamAZ KAM 15
2 Tyumen TYU 13
3 Volga Ulyanovsk VOL 13
4 Volna Nizhegorodskaya VNO 12
5 FK Novosibirsk FCN 11
6 Zvezda Perm ZPM 10
7 FC Chelyabinsk FCC 9
8 Ural II URA 8
 
9 Zenit Izhevsk ZEN 6
10 Dinamo Barnaul DIN 4
11 Lada Sok LSD 4
12 Orenburg II ORE 4
13 NoSta NOS 3
14 Krylia Sovetov II KRS 0
15 Lada Tolyatti LAD 0
Grupo 4
Vie 11 Sep
Inter Cherkessk Inter Cherkessk
1-4
SKA Rostov SKA Rostov
Sab 12 Sep
Anzhi Anzhi
3-0
Essentuki Essentuki
Dom 13 Sep
Makhachkala Makhachkala
4-2
Krasnodar III Krasnodar III
Mashuk-KMV Mashuk-KMV
1-1
Forte Taganrog Forte Taganrog
Spartak Nalchik Spartak Nalchik
2-0
Biolog Novokubansk Biolog Novokubansk
Dinamo Stavropol Dinamo Stavropol
1-2
Kuban Pavlovskaya Kuban Pavlovskaya
Kuban Krasnodar Kuban Krasnodar
0-2
FK Legion Dynamo FK Legion Dynamo
Lun 14 Sep
Tuapse Tuapse
1-2
Druzhba Druzhba
Equipo / Puntos
1 Kuban Pavlovskaya FKK 13
2 Anzhi ANZ 13
3 Kuban Krasnodar KUB 12
4 FK Legion Dynamo LEG 12
5 SKA Rostov SKA 12
6 Forte Taganrog FOT 10
7 Mashuk-KMV MAS 10
8 Chernomorets Novorossisk CHE 10
9 Dinamo Stavropol DIN 10
 
10 Spartak Nalchik NAL 7
11 Makhachkala MAK 7
12 Krasnodar III KRA 7
13 Druzhba DMA 7
14 Inter Cherkessk ICH 4
15 Biolog Novokubansk BIO 3
16 Essentuki ETK 0
17 Tuapse FCT 0
Grupo 2
Jue 17 Sep
Tobol Tobolsk Tobol Tobolsk
-
Chelyabinsk II Chelyabinsk II
Sab 19 Sep
Zenit Salavat Zenit Salavat
-
Tobol Kurgan	Tobol Kurgan
Tyumen II Tyumen II
-
Akademiya Permskiy Akademiya Permskiy
Torpedo Miass Torpedo Miass
-
Irtysh Omsk II Irtysh Omsk II
Shakhter Korkino Shakhter Korkino
-
Ilpar Ilpar
Sab 26 Sep
Ilpar Ilpar
-
Metallurg Magnitigorsk Metallurg
Irtysh Omsk II Irtysh Omsk II
-
Shakhter Korkino Shakhter Korkino
Equipo / Puntos
1 Torpedo Miass MIA 15
2 Metallurg Magnitigorsk MMM 9
3 Metallurg Asha FMA 9
4 Zvezda Perm II SZP 6
5 Ilpar FII 6
6 Tobol Tobolsk TOB 6
7 Irtysh Omsk II IRT 5
 
8 Zenit Salavat FKZ 4
9 Akademiya Permskiy APK 4
10 Shakhter Korkino SKO 4
11 Chelyabinsk II FCC 3
12 Prikamye FPP 2
13 Tyumen II FKT 1
14 Tobol Kurgan	TOB 0
Grupo 3
Mié 09 Sep
Spartak Kostroma Spartak Kostroma
1-4
Cherepovets Cherepovets
Agat Agat
0-0
Rostov Velikiy Rostov Velikiy
SShOR Tverskaya SShOR Tverskaya
2-2
Shinnik Yaroslavl II Shinnik Yaroslavl
Sab 10 Oct
Fakel Kirov Fakel Kirov
-
Tekstilshchik II Tekstilshchik II
Equipo / Puntos
1 Sshor Volga SVT 16
2 Cherepovets FKC 13
3 Fakel Kirov FKK 13
4 Agat AGY 12
5 SShOR Tverskaya STO 8
 
6 Tekstilshchik II TIV 7
7 Rostov Velikiy FRV 7
8 Shinnik Yaroslavl II SHI 5
9 Spartak Kostroma SPA 0

Follow BeCrowd on Facebook