noscript image
Segunda Serbia
Mié 04 Dic
Grafičar Grafičar
1-0
Zemun Zemun
Budućnost Dobanovci Budućnost
1-1
Radnički Pirot Radnički Pirot
Kolubara Kolubara
1-2
Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
Trajal Krusevac Trajal Krusevac
2-0
Dinamo Vranje Dinamo Vranje
Žarkovo Žarkovo
1-0
Bačka Palanka Bačka Palanka
Sinđelić Beograd Sinđelić Beograd
1-2
Metalac GM Metalac GM
Sab 07 Dic
Novi Pazar Novi Pazar
3-1
Semendrija 1924 Semendrija 1924
FK Zlatibor Cajetina Zlatibor Cajetina
0-0
Radnički Kragujevac Radnički
Equipo / Puntos
1 Kabel Novi Sad KNS 44
2 Grafičar GRA 41
3 Metalac GM MET 40
4 FK Zlatibor Cajetina FKZ 37
5 Bačka Palanka BAK 37
6 Kolubara KOL 34
7 Radnički Pirot RAD 33
8 Novi Pazar NPA 32
 
9 Dinamo Vranje DVR 31
10 Žarkovo ZAR 31
11 Radnički Kragujevac RAD 30
12 Trajal Krusevac TKS 26
13 Zemun ZEM 25
14 Semendrija 1924 SEM 25
15 Sinđelić Beograd SIN 23
16 Budućnost Dobanovci BUD 15
Grupo 2
Sab 23 Nov
Bratstvo Bratstvo
1-0
1. Maj Ruma 1. Maj Ruma
FK Kozara FK Kozara
2-3
Radnički Zrenjanin Radnički
Dinamo Pančevo Dinamo Pančevo
3-0
Borac Sakule Borac Sakule
FK Becej FK Becej
3-1
Radnički Sombor Radnički Sombor
Vršac Vršac
2-0
Bačka 1901 Bačka 1901
Dom 24 Nov
Železničar Pancevo Železničar
6-1
Omladinac NB Omladinac NB
Vojvodina 1928 Vojvodina 1928
1-2
Radnički Sr. Mitrovica Radnički
Dunav Stari Banovci Dunav Stari Banov.
1-1
Hajduk Kula Hajduk Kula
Equipo / Puntos
1 Železničar Pancevo ZEL 41
2 Bačka 1901 BAC 33
3 Radnički Zrenjanin FKR 29
4 Dinamo Pančevo DIN 26
5 Bratstvo FKB 26
6 Vršac VRS 26
7 FK Becej FKB 21
8 Radnički Sr. Mitrovica RSM 21
 
9 Radnički Sombor RSO 20
10 Borac Sakule BOR 17
11 Omladinac NB ONB 16
12 Vojvodina 1928 VOJ 16
13 1. Maj Ruma RUM 15
14 FK Kozara KOZ 12
15 Hajduk Kula HAJ 11
16 Dunav Stari Banovci DSB 8
Grupo 3
Sab 23 Nov
Dubočica Dubočica
2-1
Moravac Mrštane Moravac Mrštane
Trstenik PPT Trstenik PPT
1-2
Dunav Prahovo Dunav Prahovo
Sinđelić Niš Sinđelić Niš
1-1
Radan Radan
Dom 24 Nov
Budućnost Popovac Budućnost Popovac
1-1
Jagodina Jagodina
Rembas Rembas
1-2
Toplicanin Prokuplje Toplicanin
Timočanin Timočanin
3-1
Car Konstantin Car Konstantin
Temnic 1924 Temnic 1924
0-1
Borac Borac
Vlasina Vlasina
1-1
Jedinstvo Bosnjace Jedinstvo Bosnjace
Equipo / Puntos
1 Jagodina JAG 33
2 Sinđelić Niš SIN 30
3 Budućnost Popovac BPO 28
4 Vlasina VLA 27
5 Borac BOR 26
6 Toplicanin Prokuplje FKT 25
7 Timočanin TIM 24
8 Radan RAD 22
 
9 Dubočica DUB 21
10 Moravac Mrštane MOR 21
11 Dunav Prahovo DUN 20
12 Car Konstantin CAR 18
13 Rembas REM 14
14 Jedinstvo Bosnjace JED 14
15 Trstenik PPT PPT 4
16 Temnic 1924 TEM 3
Grupo 4
Sab 23 Nov
Loznica Loznica
1-1
Budučnost Krušik Budučnost Krušik
Mačva 1929 Mačva 1929
0-1
Jedinstvo Ub Jedinstvo Ub
Sloga Požega Sloga Požega
2-0
RSK Rabrovo RSK Rabrovo
Sloga Kraljevo Sloga Kraljevo
0-2
Takovo Takovo
Trepča Trepča
0-0
Tutin Tutin
Sloga Petrovac na Mlavi Sloga Petrovac Ml.
2-4
Borac Čačak Borac Čačak
Mladi Radnik Mladi Radnik
1-2
Proleter Mihajlovac Proleter
Dom 24 Nov
Sušica Sušica
2-1
Mokra Gora Mokra Gora
Jošanica Jošanica
1-0
Šumadija Aranđelovac Šumadija
Equipo / Puntos
1 Borac Čačak BOR 46
2 Jedinstvo Ub JED 34
3 Budučnost Krušik BUD 32
4 Loznica LOZ 31
5 Sloga Požega SLP 30
6 Sloga Petrovac na Mlavi SLO 29
7 Tutin TUT 28
8 Sušica SUS 26
9 Jošanica JOS 25
 
10 Trepča TRE 23
11 Takovo TAK 19
12 Sloga Kraljevo SLO 18
13 Proleter Mihajlovac PRO 17
14 Mladi Radnik MLA 17
15 RSK Rabrovo RSK 17
16 Mačva 1929 MAC 13
17 Šumadija Aranđelovac SAR 13
18 Mokra Gora MGO 13
ue - ISO Country Code Champions League Grupo 1 »
Mié 11 Dic
21:00
PSG
21:00
Galatasaray SK
Mié 11 Dic
21:00
Club Brugge
21:00
Real Madrid
ue - ISO Country Code Champions League Grupo 2 »
ue - ISO Country Code Champions League Grupo 3 »
Mié 11 Dic
18:55
Shakhtar Donetsk
18:55
Atalanta
Mié 11 Dic
18:55
Dinamo Zagreb
18:55
Man. City
ue - ISO Country Code Champions League Grupo 4 »
Mié 11 Dic
21:00
Atlético
21:00
Lokomotiv Moskva
Mié 11 Dic
21:00
B. Leverkusen
21:00
Juventus
wo - ISO Country Code Mundial de Clubes »
Mié 11 Dic
18:30
Al Sadd
18:30
Hienghène Sport
es - ISO Country Code Copa del Rey »
ue - ISO Country Code Uefa Youth League Grupo 1 »
ue - ISO Country Code Uefa Youth League Grupo 2 »
ue - ISO Country Code Uefa Youth League Grupo 3 »
ue - ISO Country Code Uefa Youth League Grupo 4 »
gb - ISO Country Code Championship »
wo - ISO Country Code Copa del Este de Asia Grupo 3 »
Mié 11 Dic
11:30
Corea del Sur
11:30
Hong Kong
it - ISO Country Code Serie C Grupo 1 »
Mié 11 Dic
15:00
Juventus Sub 23
15:00
Gozzano
it - ISO Country Code Serie C Grupo 3 »
Mié 11 Dic
14:30
Paganese
14:30
Catania
Mié 11 Dic
20:30
Vibonese Calcio
20:30
Catanzaro
bo - ISO Country Code Liga Boliviana - Clausura »
Mié 11 Dic
23:15
Blooming
23:15
Real Potosí
Mié 11 Dic
20:00
Club Destroyers
20:00
Always Ready
Mié 11 Dic
21:00
San José Oruro
21:00
Guabirá Santa Cruz
Mié 11 Dic
21:00
Blooming
21:00
Aurora
Mié 11 Dic
21:00
Club Destroyers
21:00
The Strongest
Mié 11 Dic
21:00
Always Ready
21:00
Nacional Potosí
Mié 11 Dic
21:00
Real Potosí
21:00
Sport Boys Warnes
Mié 11 Dic
21:00
Bolívar
21:00
Royal Pari
Mié 11 Dic
21:00
Jorge Wilstermann
21:00
Oriente Petrolero
it - ISO Country Code Copa Lega Pro »
Mié 11 Dic
18:30
Siena
18:30
Ternana Calcio
za - ISO Country Code Liga Sudafricana »
gt - ISO Country Code Liga Guatemala - Apertura »
Mié 11 Dic
21:30
Guastatoya
21:30
Comunicaciones
ae - ISO Country Code Liga Emiratos »
Mié 11 Dic
17:30
Al-Wasl
17:30
Al Fujairah
Mié 11 Dic
17:30
Al Ain
17:30
Al Nasr Dubai
Mié 11 Dic
15:00
Hatta Dubai
15:00
Al Jazira
Mié 11 Dic
15:00
Shabab Al-Ahli Du.
15:00
Al Wahda
gb - ISO Country Code Conference South »
Mié 11 Dic
20:45
Havant
20:45
Slough Town
it - ISO Country Code Coppa Italia Serie D »
Mié 11 Dic
17:30
Pineto
17:30
Tolentino
fr - ISO Country Code Ligue CFA Grupo 2 »
Mié 11 Dic
20:00
Sannois Gratien
20:00
Angers II
gb - ISO Country Code Non League Premier Grupo 3 »
Mié 11 Dic
20:45
Tiverton Town
20:45
Chesham United
ma - ISO Country Code Botola Pro »
es - ISO Country Code Tercera División Grupo 2 »
Mié 11 Dic
15:45
Lealtad
15:45
Condal
Mié 11 Dic
19:30
Club Siero
19:30
Llanes
Mié 11 Dic
20:30
Vallobin CD
20:30
Caudal Deportivo
Mié 11 Dic
20:00
CD Covadonga
20:00
Mosconia
Mié 11 Dic
20:00
CD Praviano
20:00
EI San Martín
Mié 11 Dic
19:30
Urraca CF
19:30
CD Tuilla
Mié 11 Dic
20:00
UD Llanera
20:00
UD Gijón Industrial
Mié 11 Dic
20:00
L´Entregu CF
20:00
Real Avilés
es - ISO Country Code Tercera División Grupo 6 »
Mié 11 Dic
Eldense
-
At. Saguntino
Mié 11 Dic
Silla CF
-
Alcoyano
Mié 11 Dic
20:00
UD Alzira
20:00
Benigànim
Mié 11 Dic
FC Jove Español
-
Atzeneta
Mié 11 Dic
20:30
Crevillente
20:30
CD Roda
Mié 11 Dic
Hércules Alicante
-
Novelda CF
Mié 11 Dic
18:00
Villarreal C
18:00
Paterna CF
Mié 11 Dic
19:00
Olimpic Xátiva
19:00
Vilamarxant CF
Mié 11 Dic
CD Acero
-
Recambios Colón
es - ISO Country Code Tercera División Grupo 7 »
Mié 11 Dic
19:00
Navalcarnero
19:00
CD Móstoles
es - ISO Country Code Tercera División Grupo 12 »
Mié 11 Dic
17:00
Atlético
17:00
Tenisca
Mié 11 Dic
22:00
Vera
22:00
CD Santa Úrsula
Mié 11 Dic
18:00
Panadería Pulido
18:00
CD Buzanada
Mié 11 Dic
18:00
Gran Tarajal
18:00
Marino
Mié 11 Dic
18:00
Lanzarote
18:00
Unión Viera
Mié 11 Dic
16:00
Ibarra
16:00
Unión Puerto
Mié 11 Dic
17:00
AU Güímar
17:00
Cd Atlético Paso
tn - ISO Country Code Liga Tunecina »
Mié 11 Dic
14:00
Etoile Sahel
14:00
Hammam-Lif
in - ISO Country Code India Super League »
Mié 11 Dic
15:00
Odisha FC
15:00
Hyderabad FC
fr - ISO Country Code Ligue CFA 2 Grupo 4 »
Mié 11 Dic
20:00
Cannes
20:00
Mandelieu LN

Follow BeCrowd on Facebook